خاطرات
یاد باد آن روزگاران یاد باد
خاطرات عملیات خیبر وبدر /قسمت اول
در ادامه بخوانید...
برای توفیق کاندیدای ائتلاف اصلاح طلبان و اعتدال گرایان در انتخابات شرکت کنید
کد مطلب: 2781
تاریخ انتشار: 1394/12/03
نماینده اسبق مجلس با صدور پیامی از مردم زنجان درخواست کرد
احمد حکیمی پور دبیرکل حزب اراده ملت و نماینده مردم شهرستان زنجان و طارم در مجلس چهارم شورای اسلامی با صدور پیامی ضمن تشکر از حمایت های بی دریغ مردم زنجان نسبت به حضور وی در عرصه این انتخابات ، از آنها دعوت کرد تا با حضور حداکثری در پای صندوق های حماسه ای دیگر را برای شکل گیری مجلسی معتدل و کارآمد بیافریند .

احمد حکیمی پور دبیرکل حزب اراده ملت و نماینده مردم شهرستان زنجان و طارم در مجلس چهارم شورای اسلامی با صدور پیامی ضمن تشکر از حمایت های بی دریغ مردم زنجان نسبت به حضور وی در عرصه این انتخابات ، از آنها دعوت کرد تا با حضور حداکثری در پای صندوق های حماسه ای دیگر را برای شکل گیری مجلسی معتدل و کارآمد بیافریند  . 
متن کامل پیام وی خطاب به مردم شهرستانهای زنجان و طارم به شرح زیر است : 
سلام بر همه یاران شریف ، غیور و وفادار شهرستانهای زنجان و طارم 
به دنبال درخواست و اظهار علاقه فراوان شما عزیزان از این کمترین ، بار دیگر آماده خدمتگزاری به زادگاهم در مجلس شورای اسلامی شدم . اما بهر تقدیر این توفیق از من سلب شد . در این چند ماه شرمنده لطف و محبت بیکران هم ولایتی هایم در شهرها و روستاها از سوی همه اقشار و طیف ها خصوصا ، جوانان غیرتمند و فهیم دیارم بودم ، به حدی که از توصیف آن همه شور و شعور عاجزم . به همین دلیل آتش شوق خدمت به شما در درونم شعله ور تر شد . به لطف خداوند متعال این دستاورد یکی از ارزشمند ترین توشه عمرم خواهد بود . 
بدین وسیله ضمن تشکر خاضعانه از فرد فرد شما خوبان ، تقاضا مندم با حضور فراگیر ، مسئولانه و آگاهانه در انتخابات پیش روی جهت گزینش کاندیدای اصلح از میان داوطلبان محترم شگفتی دیگری را در هفتم اسفند ماه امسال رقم زنید . باشد تا پشتوانه بیشتری برای تامین منافع و مصالح این مملکت و ملت فراهم گردد . 
در خاتمه ضمن احترام به همه کاندیداهای محترم توصیه حقیر کمک به موفقییت کاندیدای مشترک ائتلاف اصلاح طلبان و اعتدال گرایان در آن انتخابیه می باشد .

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین