خاطرات
یاد باد آن روزگاران یاد باد
خاطرات عملیات خیبر وبدر /قسمت اول
در ادامه بخوانید...
کولایی:همه پای صندوق های رای حاضر می شویم
کد مطلب: 2776
تاریخ انتشار: 1394/11/29
تهران - ایرنا - عضو شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان تاکید کرد: هفتم اسفند همه پای صندوقهای رای حضور می یابیم تا مجلسی عقل گرا و کار آمد برای اجرایی کردن مطالبات مردم شکل دهیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا الهه کولایی در همایش تبلیغاتی گردهمایی ائتلاف اصلاح طلبان در سالن حجاب اظهار داشت: در هفتم اسفند برای ائتلافی ایرانی آباد و تامین منافع ملی پای صندوق های رای حاضر خواهیم شد.
وی ادامه داد: در راهی گام نهاده ایم که آرمانهای امام (ره) و انقلاب را در قالب برنامه اصلاحات و مندرج در قانون اساسی تحقق بخشیم.
این فعال زن اصلاح طلب گفت: شورای عالی اصلاح طلبان مجموعه ای از احزاب و اشخاص و چهره های شاخص ملی را گردهم آورده تا تجربه ارزشمند پیشبرد دموکراسی در کشور را در آستانه رویداد بزرگ پس از برجام گام دیگری را برای پیشبرد خواسته های مردم برداریم .
وی اضافه کرد: توانستیم فهرستی را برای معرفی به مردم در جهت وظیفه نمایندگی معرفی کنیم و این لیست حاصل تلاش احزاب و جریانات اصلاح طلب و سرمایه های ملی هستند که دارای تجربیات ارزشمندی می باشند.
این همایش به همت زنان اصلاح طلب و با حضور لیست معرفی شده از سوی اصلاح طلبان برای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بر گزار شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین