خاطرات
یاد باد آن روزگاران یاد باد
خاطرات عملیات خیبر وبدر /قسمت اول
در ادامه بخوانید...
سایت شخصی " دکتر احمد حکیمی پور " رونمایی شد
کد مطلب: 2767
تاریخ انتشار: 1394/11/24
با حضور اعضای شورای مرکزی اراده ملت :
سایت شخصی احمد حکیمی پور دبیرکل حزب اراده ملت و عضو شورای اسلامی شهر تهران با حضور اعضای شورای مرکزی و شاخه جوانان حزب اراده ملت افتتاح شد .

سایت شخصی احمد حکیمی پور دبیرکل حزب اراده ملت و عضو شورای اسلامی شهر تهران با حضور اعضای شورای مرکزی و شاخه جوانان حزب  اراده ملت افتتاح شد .
احمد حکیمی پور در این مراسم با اشاره به اهمیت ارتباط و تعامل با مردم گفت : در دوران قدیم همواره دفاتر مسولان ، نمایندگان و یا احزاب و انجمن ها مکانی برای رجوع مردم و بیان مشکلات و مسائلشان بود ولی اکنون درگاههای الکترونیک به محلی برای تعامل و ارتباط تبدیل شده اند و این ویژگی دنیای ارتباطات نوین است .

این عضو شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد : آنچه در راه اندازی این صفحه شخصی برایم از اهمیت برخوردار بود انتقال تجربیاتم در سالهای متمادی در عرصه سیاسی و اجتماعی و دوران دفاع مقدس است که به ویژه نسل جوان می تواند اکنون با بهره گیری از تجربیات گذشته به دنبال راهکارهای بهتری برای توسعه و پیشرفت کشور باشد .
حکیمی پور تصریح کرد : به نظرمن باید تجربیات گذشته به نسل جوان نواندیش منتقل شود تا همه بدانند که چه سختی هایی براین کشور گذشته است ، هزینه هایی که جنگ تحمیلی بر کشور وارد کرد بیان شود و رشادت ها و مشارکت مردم برای حفظ و بقای نظام نیز مطرح گردد و همه بدانند که این انقلاب با حضور دلسوزان نظام و انقلاب به اینجا رسیده است .
وی با اشاره به اهمیت نقش رسانه صداقت و اخلاق گرایی را مهم ترین رکن خواند و تصریح کرد : در دنیای جدید رسانه نقش مهمی در شکل بخشی به افکار عمومی دارد و آنچه مهم است اینکه نباید صداقت و اخلاق قربانی انحصار طلبی های عده ای خاص شود و برای همین است که رسانه ها را به عنوان رکن چهارم دموکراسی خوانده اند و بنابراین رسانه ها نیز باید با رعایت اخلاق و انصاف و بیان حقایق حرف مردم را به مسئولان انتقال داده و در اتخاد راهبردها و راهکارهای مناسب در عرصه مشارکت داشته باشند .

وی افزود : امیدوارم با کمک همه دوستان این سایت بتواند به محلی برای تعامل و ارتباط با مردم و مخاطبان قرار گیرد و فرصتی برای حرکت در مسیر توسعه باشد .

برچسب ها: ، ، ، ،
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین