خاطرات
یاد باد آن روزگاران یاد باد
خاطرات عملیات خیبر وبدر /قسمت اول
در ادامه بخوانید...
لغو گفت‌وگوی تلویزیونی رئیس‌جمهور آثار منفی دارد/ مشاوران روحانی مرد روزهای سخت نیستند/مسائل را صادقانه با مردم مطرح کنند
کد مطلب: 27252
تاریخ انتشار: 1397/05/10
حکیمی‌پور در گفت‌وگو با فارس:
دبیر کل حزب اراده ملّت با بیان اینکه دولت، دچار بحرانِ روش در مواجهه با مسائل جامعه شده‌ و اینجاست که اهمیت نقش مشاوران، خود را نشان می‌دهد، گفت: مشاوران رئیس‌جمهور مردان چنین روزها و شرایطی نیستند و مشاوران روزهای آرام و بدون دغدغه هستند.

احمد حکیمی‌پور، دبیرکل حزب اراده ملّت در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس با اشاره به لغو گفت‌وگوی تلویزیونی رئیس‌جمهور با مردم، اظهار داشت: از هفته قبل، اعلام شده بود که رئیس‌جمهور به زودی با مردم سخن خواهد گفت و مسائل را با مردم در میان خواهد گذاشت، امّا شاهد بودیم که این گفت‌وگو انجام نشد.

وی با بیان اینکه این رفتارهای متناقض، اثر منفی در افکار عمومی می‌گذارد و از نظر روانی، آثار خوبی ندارد، تصریح کرد: اگر مسئولین با مردم حرف بزنند و مسائل و مشکلات را صادقانه با آنان در میان بگذارند، بسیار اثرگذار خواهد بود. مردم ما مردم صبور و سخت‌کوشی هستند و صداقت در رفتار، برای آن‌ها بسیار مهم است.

فعّال سیاسی اصلاح‌طلب افزود: معتقدم وقتی آقای رئیس‌جمهور به هر دلیلی نمی‌آید با مردم سخن بگوید، باید مردم را در جریان آن قرار بدهد.

حکیمی‌پور با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت: در شرایط فعلی، می‌طلبد که رئیس‌جمهور به عنوان رئیس قوه مجریه و همچنین دیگر سران قوا مسائل را با جامعه  مطرح کنند و اگر مشکل و ضعفی وجود دارد یا برنامه‌ای برای آینده دارند؛ هرچه هست صادقانه با مردم مطرح کنند.

وی ادامه داد: فاصله‌ بین مسئولین و مردم باید کم شود و در مقابل، اعتماد بین آنان بیشتر شود. رویارویی با افکار عمومی و طرح  شفاف و صادقانه مسائل، آثار خوبی به لحاظ روانی خواهد داشت و فاصله‌ها را کم خواهد کرد.

دبیرکل حزب اراده ملّت، نقش مشاوران رئیس‌جمهور مخصوصاً در شرایط فعلی را، بسیار مهم ارزیابی کرد و تأکید کرد: دادن مشاوره درست، واقع‌بیانانه و صادقانه به رئیس‌جمهور، از اهمیت خاصی برخوردار است و من احساس می‌کنم یک آشفتگی در پیرامون رئیس‌جمهور در این موضوع وجود دارد.

حکیمی‌پور با بیان اینکه سیاست یا روش روشنی در دولت، برای حل مسائل وجود ندارد، تصریح کرد: دولت، به نوعی دچار بحرانِ روش در مواجه با مسائل جامعه شده‌ و اینجاست که اهمیت نقش مشاوران، خود را نشان می‌دهد.

وی افزود: فکر می‌کنم مشاوران رئیس‌جمهور مردان چنین روزها و شرایطی نیستند و مشاوران روزهای نرمال، آرام و بدون دغدغه هستند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین