خاطرات
یاد باد آن روزگاران یاد باد
خاطرات عملیات خیبر وبدر /قسمت اول
در ادامه بخوانید...
حزب اراده ملت به ائتلاف شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان پیوست
کد مطلب: 27217
تاریخ انتشار: 1395/12/02
دبیرکل حزب اراده ملت گفت: برای اینکه جریان اصلاحات در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها موثرتر عمل کند، حزب اراده ملت (حاما) به ائتلاف شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان پیوست.

احمد حکیمی پور عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره راهبردهای انتخاباتی اصلاح طلبان برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری گفت: حزب اراده ملت ایران به عنوان یک حزب اصلاح طلب نسبتا قدیمی و موثر در جریان اصلاحات علیرغم انتقادها و نقدهایی که به فرایند تلاش های درون جریانی اصلاحات داشته است ولی همواره وحدت را به عنوان یک اصل اول و خدشه ناپذیر قبول دارد.
وی ادامه داد: بنابراین در انتخابات پیش رو در فرایند جریان اصلاحات حضور فعال خواهیم داشت.
دبیرکل حزب اراده ملت یادآور شد: البته نسبت به سازوکار درون سازمانی شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان به خصوص در انتخابات مجلس دهم نقدهایی داشتیم و برای دبیرکل ها و دوستان شخصا این نقدها را نوشتیم و اعلام کردیم که بخشی از این دغدغه ها در فرایند جدید برطرف شد.
حکیمی پور اضافه کرد: با همه این نقدها ، داشتن حضوری موثر و متحد بودن جریان اصلاحات برایمان مهم است بنابراین به ائتلاف شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان پیوستیم و کمک خواهیم کرد که اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها بطور موثرتر و نتیجه بخش تر ظاهر شوند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین