خاطرات
یاد باد آن روزگاران یاد باد
خاطرات عملیات خیبر وبدر /قسمت اول
در ادامه بخوانید...
بودجه سال 96 شهرداری درزهای زیادی دارد
کد مطلب: 27206
تاریخ انتشار: 1395/11/09
در گفت‌وگو با پانا عنوان شد؛
رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران با بیان اینکه بودجه سال 96 شهرداری تهران واقعی نیست، گفت: بودجه شهرداری تهران در سال 96 درزهای زیادی دارد که کار کنترل و نظارت شورای شهر را با مشکل مواجه می کند.

احمد حکیمی پور در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی پانا، با اشاره به بررسی بودجه شهرداری اظهارداشت: مهم ترین وظیفه شورا، بررسی بودجه شهرداری تهران است که تکلیف هزینه ها و درآمد یکسال آینده شهر تهران را مشخص می کند.

رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران افزود:  با توجه به تجمیعی که از گذشته داشتیم و مشکلاتی که در مدیریت صحیح منابع وجود داشته به طور طبیعی موضوع بودجه در شورای شهر با جدیت و دقت بیشتری بررسی می شود.

وی با بیان اینکه بودجه شهرداری تهران در سال 96 متورم است، گفت: بودجه واقعی نیست. اولویت ها باید در بخش درآمد و هزینه بررسی شود. بودجه شهرداری تهران درزهای زیادی دارد که کار کنترل و نظارت شورای شهر را با مشکل مواجه می کند و هر ساله در شورا با این موضوع مواجه هستیم که شهرداری لایحه تکمیلی و اصلاحی بودجه را برای بررسی به شورا ارسال می کند.

حکیمی پور با اشاره به تصویب سریع بودجه شهرداری در شورای شهر نیر گفت: قانون می گوید هر عضو شورا پاسخگوی رأی خود است و هر کس رأی می دهد باید بداند از طرف مردم است و باید برای رأی خود دلیل داشته باشد.

بررسی موضوع نامگذاری معبری به نام آیت‌الله هاشمی در جلسه آینده شورا

این عضو شورای شهر تهران درباره بررسی طرح دوفوریتی نامگذاری معبری به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی در شورای شهر گفت: از این موضوع خبر ندارم ولی به نظر می رسد این موضوع در جلسه بعدی مطرح می شود.

وی درخصوص بررسی استعفای مسجدجامعی نیز توضیح داد: چیزی در این باره مطرح نشده است و باید از خود وی پرسید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین